I wszystko jasne!

Cześć!

Tak jak przedtem mówiłam, porozmawiałam z moich chłopakiem. Gadaliśmy z pół godziny. Co prawda przez telefon, ale zawsze coś.

Było mi ciężko, ale zapytałam wprost kiedy rozchodzi się z Eks, czy już przemyślał kiedy to zrobi. Odpowiedział, że tak, że myślał o tym i już wie kiedy to zrobi. Powiedział, że przecież niedawno mi to mówił. Odpowiedziałam, że chcę, żeby powiedział mi jeszcze raz. Na to on odparł, że musi poczekać do zamknięcia starej firmy, gdyż ona jest z nią ściśle powiązana. Na to wychodzi, że jeszcze z dwa miesiące. Przyznał mi rację, że takie rozmowy nie są na telefon, żeby tak od razu wszystko powiedzieć. Na ten temat znajdziemy czas w przyszłym tygodniu. Powiedziałam mu, że chodzi mi też o to, że za żadko rozmawiamy. Dlatego zadaję mu czasem te same pytania, tylko po to, żeby się upewnić, że odpowiedź jest jeszcze aktualna. Chodzi mi o to, żebyśmy częściej rozmawiali. Nie chodzi mi tu o to, żebyśmy w kółko drążyli ten temat. Chodzi mi o zwyczajną rozmowę, której mi brakuje, bo rozmawiamy raz albo dwa razy w tygodniu. Przez trzy dni może się przecież tyle wydarzyć, więc czemu nie możemy rozmawiać na bieżąco? To są małe rzeczy, ale ważne. Chłopak powiedział, że to dobrze, że chcę rozmnawiać, bo to potrzebne w związku i powiedział, że postara sie częściej ze mną kontaktować.

To miłe, że mnie zrozumiał i że się stara, ale nie wiem czy on do końca mnie dobrze zrozumiał. Nie chodzi mi o to, że on musi codziennie dzwonić i mówić: „Cześć! U mnie nic nowego. Buziaki”. Chodzi mi tylko o tę ważnę komunikację. O to, że tak mało o Nim wiem. Nie wiem co dzieje się na codzień w Jego życiu, a dzieje się wiele. Tylko tego chcę.

No nic… Jak Go zobaczę, to wytłumaczę mu, o co dokładnie mi chodzi.

I najważniejsze… Wszystko aktualnie i On się z nią rozstanie! :)

Teraz mam dobry humor. Pozdrawiam

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „I wszystko jasne!

  1. ~JednaZwielu pisze:

    Przykro mi ale nic nie jest jasne ciągle jesteś w tym samym miejscu
    Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>